W najbliższych dniach…

Już jutro, 18 maja,  wyruszy XX Rajd Szlakiem Papieskim. W tym roku hasłem przewodnim jest  „PATRIOTYZM OZNACZA UMIŁOWANIE TEGO, CO OJCZYSTE”. Pielgrzymi wyruszą z Łapanowa do Niegowici.

Program Rajdu:
8.00 – 8.50 -zapisy i wpłaty uczestników Rajdu w punkcie zgłaszania grup w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  im. św.  Jana Pawła II w Łapanowie, odbieranie gadżetów, numerowanych biletów uczestnictwa, które są losami uprawniającymi do wzięcia udziału w losowaniu nagród na mecie Rajdu;
9.00 – krótka modlitwa;
9.15 – wymarsz na trasę Rajdu (jako pierwsze wyruszają grupy najmłodsze wiekowo);
ok. 12. 00 – przyjmowanie grup na placu przykościelnym w Niegowici;
ok. 12.30 – występy artystyczne, zabawy z animatorami, ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i fotograficznego, losowanie nagród rzeczowych (w tym roweru górskiego dla „Szczęściarza” Rajdu”), ciepły posiłek, wspólne zabawy.

więcej informacji:Zaproszenie na XX Rajd Szlakiem Papieskim

Centrum Edukacyjne Idea zaprasza do Centrum Kultury w Gdowie na 20 maja na godzinę 17.30 na spotkanie informacyjne odnośnie możliwości udziału w kursach dla dorosłych dofiansowanych ze środków Unii Europejskij w ramach projektu Kierunek Kariera.

W czwartek, 23 maja, w Centrum Kultury w Gdowie odbędą się I spotkania teatralne Rampa Komediowa 2019. Patronat honorowy nad  wydarzeniem objął Wójt Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas. Na scenie zaprezentują się trzy zespoły, które oceniać będzie profesjonalne jury pod kierunkiem aktorki Teatru Śląskiego, Pani dr Aliny Chechelskiej. Szczegóły na plakatach.

Na piątek, 24 maja, zaplanowana jest Gala Operetkowa. Bilety do sprzedaży w Centrum Kultury w Gdowie. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj- Gala Operetki w Gdowie już 24 maja.

26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Niezbędne informcja znajdziesz tutaj

28 maja o godzinie 18.30 w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się koncert: najpiękniejsza muzyka z oper oraz filmów, w wykonaniu studentek Akademii Muzycznej w Krakowie.

Początek czerwca do Święto Nizapominajki połączony z obchodami Dnia Dziecka, a tydzień później Dni Sportu w Gdowie: Turniej Piłki Nożnej „Brylanty z Gdowa”, Piknik Zdrowia i Aktywności Fizycznej oraz akcja Dzien Dawcy Szpiku.

Szczegóły na plakatach

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content