Zaproszenie na XX Rajd Szlakiem Papieskim

18 maja 2019r., odbędzie się 20. Jubileuszowy Rajd Szlakiem Papieskim. Organizatorzy już dziś zapraszają do  uczestnictwa w pielgrzymce, a także udziału w konkursach: fotograficznym i plastycznym. W Rajdzie mogą uczestniczyć: osoby indywidualne, rodziny a także grupy zorganizowane (w przypadku osób niepełnoletnich opiekę nad grupą pełni osoba dorosła). 

Trasa Rajdu przebiegać będzie z Łapanowa do Niegowici przez Marszowice, Klęczanę, Kobylec (12 km,  około 3 godzin marszu).  Rajd odbędzie się w formie pielgrzymki.

Wszystkie potrzebne informacje, m.in gdzie zgłaszać grupy zorganizowane, i co ze sobą zabrać, zostały zamieszczone w regulaminie Rajdu.

Program Rajdu:
8.00 – 8.50 -zapisy i wpłaty uczestników Rajdu w punkcie zgłaszania grup w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  im. św.  Jana Pawła II w Łapanowie, odbieranie gadżetów, numerowanych biletów uczestnictwa, które są losami uprawniającymi do wzięcia udziału w losowaniu nagród na mecie Rajdu;
9.00 – krótka modlitwa;
9.15 – wymarsz na trasę Rajdu (jako pierwsze wyruszają grupy najmłodsze wiekowo);
ok. 12. 00 – przyjmowanie grup na placu przykościelnym w Niegowici;
ok. 12.30 – występy artystyczne, zabawy z animatorami, ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i fotograficznego, losowanie nagród rzeczowych (w tym roweru górskiego dla „Szczęściarza” Rajdu”), ciepły posiłek, wspólne zabawy.

REGULAMIN RAJDU,

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO I PLASTYCZNEGO
KARTA ZGŁOSZENIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

źródło: www.spniegowic.szkolnastrona.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content