Gala Operetki w Gdowie już 24 maja

W piątek 24 maja 2019 r. o godzinie 19. 00 w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się Gala Operetki.

To wspólny projekt Joanny Wojtaszewskiej i Kamila Rocha Karolczuka, Pary Operetkowej znanej w całej Polsce z promowania muzyki operetkowej. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.

Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „Tłumy fraków”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe: ,,West side story”, ,,Upiór w Operze”, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszy wspaniały, Kameralny Zespół Straussowski, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego. Na scenie pojawią się również niesamowicie uzdolnieni tancerze, zdobywcy wielu prestiżowych nagród.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę, nastrojową atmosferę oraz humor na wysokim poziomie.

Bilety na występ, mogą być dobrym pomysłem na prezent dla mam z okazji zbliżającego się ich święta.

Bilety do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w cenie 60 zł/ os. 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content