Niedziela dla fanów dobrej muzyki

Do udziału w niedzielnym Pikniku zapraszamy nie tylko smakoszy, ale także fanów dobrej muzyki.

Marek Piekarczyk, zespół Tequila Band, Orkiestra Baczków, Wesołe Szczurki oraz pokaz  tańców hiszpańskich – jak co roku wakacyjnej imprezie na Zarabiu w Gdowie towarzyszyć będzie dużo muzyki i tańca.

Muzyczna część Pikniku z okazji Święta Ziemi Gdowskiej rozpocznie się w niedzielę 1 sierpnia o godz. 15:00 widowiskiem dla najmłodszych. WESOŁE SZCZURKI.

Po występie dla najmłodszych,  o godzinie 16.45, na scenie będzie można zobaczyć POKAZ TAŃCÓW HISZPAŃSKICH. Widzowie będą mieć okazję poznać nieco bliżej tajniki flamenco, paso doble czy bolero.

Po dawce emocjonującego tańca hiszpańskiego na gdowską publicznością o godz. 17:30 czekać będzie biesiada z ZESPOŁEM TEQUILA BAND, znanym z tego, że potrafi oczarować pięknym wokalem i grą na licznych instrumentach od pianina przez akordeon, trąbkę, puzon, gitarę aż do instrumentów perkusyjnych. Przede wszystkim jednak słyną ze świetnego kontaktu z publicznością, którą zapewne chętnie porwie do tańca.

Tradycją wakacyjnej imprezy nad Rabą są koncerty orkiestr dętych. Tym razem na gdowskiej scenie zagra ORKIESTRA BACZKÓW pod batutą Wojciecha Zwiertniaka.

Orkiestra powstała w 1994 roku, liczy ok. 40 osób,  od 1990 znajduje się pod opieką Gminnego Centrum Kultury w Bochni. Skład orkiestry to głównie młodzież. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty, kilka teledysków oraz występów m.in z śp. Zbigniewem Wodeckim, Kasią Moś, Robertem Kasprzyckim, Golec uOrkiestrą. W roku 2017 orkiestra wystąpiła w programie „Mam talent” zyskując ogromną sympatię jury i telewidzów. Ponadto zespół występował w „Dzień dobry TVN”, podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP. Najbardziej jednak zespół ceni sobie regionalne występy i już dziś planuje jesienny koncert „Rodzinne pieśni śpiewanie”, gdzie będzie można wspólnie pośpiewać pieśni patriotyczne.

Na koncercie 1 sierpnia w Gdowie wraz z Orkiestrą zaśpiewają:

Aleksandra Gawłowicz, Hanna Zakościelna,  Justyna Janik (finalistka 3 edycji The Voice of Poland), Bogusław Nawara, Kamil Kołodziejczyk oraz Mateusz Wojkowski, który również występował w ostatniej edycji The Voice of Poland.

 

 

W tym roku imprezie plenerowej towarzyszy niecodzienny koncert dedykowany pracownikom służby zdrowia, w wykonaniu Gwiazdy Wieczoru – MARKA PIEKARCZYKA. Wybitny wokalista, a także autor tekstów i osobowość telewizyjna na pewno podbije muzyczne serca gdowskiej publiczności wykonując z kolegami z zespołu stare przeboje i najnowsze utwory. Jesteśmy pewni, że zarazi swą charyzmą i poczuciem humoru, a Jego muzyka zaczaruje uczestników wydarzenia.

Niedawno Marek Piekarczyk świętował swoje 70-te urodziny dając solowy koncert w krakowskim Teatrze Groteska, oraz uczestnicząc 18 lipca w festiwalu w Jarocinie wraz z grupą TSA.

 

 

Więcej o niedzielnych atrakcjach i wydarzeniach towarzyszących Piknikowi znajdziesz na naszych stronach:

I Ty możesz pomóc Weronice z Fałkowic

Zaproszenie na X Jubileuszowy Festiwal Rosołu

Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej – atrakcje dla dzieci

Zapraszamy na Festiwal Podpłomyka Plebańskiego

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content