Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej – atrakcje dla dzieci

W niedzielę 1 sierpnia 2021 r. odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej. O godz. 15.00 na scenie rozpocznie się występ Wesołych Szczurków. Roztropna Adela (Delcia), śmieszny Piko i przemądrzały Szczuromir to trzy barwne postacie – pluszaki o bardzo dużych gabarytach, charakteryzujące się niezwykłym głosem, bajecznym wyglądem i uśmiechem od ucha do ucha zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. 

Po koncercie organizatorzy zaproszą dzieci wraz z rodzicami, opiekunami oraz starszym rodzeństwem do udziału w warsztatach plastycznych podczas których będzie można wykonać „TOTEM RODZINNY”. Wszystkie potrzebne materiały w postaci tektury, sznurków, papierowej tuby, tkanin, ozdób oraz narzędzi potrzebnych do wykonania pracy to jest: farb, pędzli, nożyczek, kleju itp. zostaną zapewnione. Jednak zachęca się by przynieść też własne materiały.

Po warsztatach wykonawcy zostaną zaproszeni do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy Totem Rodzinny”. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. O godzinie 19.00 odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Podczas Pikniku nie zabraknie również animacji plenerowych dla dzieci oraz popularnych, dmuchanych urządzeń. Na najmłodszych czekać będą: kolorowe zjeżdżalnie „Statek Piracki”, „Psi Patrol”, „Minionki”, „Tygrysek” i „Mini Dino” oraz plac zabaw. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z pszczelarzami. 

Korzystanie z powyższych atrakcji będzie darmowe. 

Dodatkowo będzie można zakupić m.in.: lody, popcorn i watę cukrową.

 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content