Kto poprzedzi niedzielny występ zespołów Future Folk i VARIUS MANX & Kasia Stankiewicz

W ubiegłym tygodniu przedstawialiśmy artystów, którzy wystąpią na scenie pierwszego dnia Święta Ziemi Gdowskiej, 5 sierpnia w sobotę (zobacz tutaj i tutaj). Dziś chcemy zaprezentować Państwu zespoły i wokalistkę, którzy poprzedzą występy gwiazd wieczoru: Future Folk i VARIUS MANX & Kasia Stankiewicz.

O godzinie 17.15 na scenie zaprezentuje się NATALIA MICHALSKA.   Dziewczynka ma 10 lat i chodzi do Szkoły Podstawowej w Lisiej Górze. Już od maleńkości Natalia uwielbiała śpiewać, tańczyć i recytować. Jako pięciolatka oznajmiła, że kiedyś zobaczymy ją w telewizji. Nati kocha występy na scenie i im większa widownia – tym lepiej. Niedawno stwierdziła, że wielka scena to jej z życie. Dlatego też ma spore osiągnięcia na różnych konkursach wokalnych.
Natalka uczy się śpiewu w Pałacu Młodzieży w Tarnowie pod czujnym okiem instruktorki – pani Małgorzaty Boruch. Swój aktorski talent rozwija na zajęciach teatralnych w Pałacu Młodzieży, jak równie w Teatrze Tuptusie w Tarnowie.
 
Do największych osiągnięć Natalii należą występy na scenie międzynarodowej:
W wrześniu 2013 r. Natalka wystąpiła na Międzynarodowym Karnawale Dzieci i Młodzieży „Orfeo in Italia” Lido di Jesolo we Włoszech, gdzie zajęła II miejsce w kategorii wiekowej do lat 10.
A w zeszłym roku zajęła I miejsce w Kategorii do lat 10 we Włoszech w Rimini w Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Magia Italiana”. Natalia bardzo miło wspomina te wyjazdy, nie tylko ze względu na piękną pogodę i ciepłe morze, ale również dlatego, że występowała w teatrze i poznała mnóstwo niezwykłych osób – nie tylko z Polski oraz muzykę innych krajów.


 

Zespół MAŁE ZRĘCZYCE jest dobrze znamy mieszkańcom naszej gminy. Członkowie zespołu to uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Zręczycach. Najstarsi mają 16 lat, najmłodsi 10. Najdłuższy staż w zespole wynosi 6 lat, najkrótszy – 1 rok. Zespół ma w repertuarze piosenki ludowe, pieśni patriotyczne i  utwory religijne.  Występuje na takich uroczystościach jak Święto Ziemi Gdowskiej, Dożynki, Święto Niepodległości, Pochód Trzech Króli, Jasełka. Dzisiaj zespół zaprezentuje wiązankę melodii i tańców ludowych z regionu krakowskiego.

,,Małe Zręczyce”pod dyrekcją Pani Hanny Dziewońskiej zaprezentują się na gdowskim Zarabiu w niedzielę 6 sierpnia o godz. 17.45.

Zobacz występ zespołu na naszym FB

Bezpośrednio przed zespołem Power Play wystąpią muzycy zespołu CHARAKTER. Jak sami mówią „Co muzyka połączyła, człowiek niech nie rozdziela- tak w skrócie opisujemy naszą działalność. Jesteśmy młodym zespołem, zależy nam, na stworzeniu czegoś, z czego będziemy zadowoleni i jednocześnie, aby słuchacze czuli naszą miłość do muzyki w naszych kompozycjach. Wyznajemy stare wartości, słowo „projekt”, w odniesieniu do zespołu jest dla nas ohydne! Staramy się przenieść te wartości do świata dzisiejszej muzyki. Praca, praca i jeszcze raz muzyka, czyli to co daje nam szczęście.” 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content