Święto Ziemi Gdowskiej – sylwetki Zespołów, które wystąpią na scenie w sobotę

Wspominaliśmy już, iż gwiazdą sobotniej nocy podczas tegorocznego Święta Ziemi Gdowskiej będzie „POWER PLAY”. Koncert zespołu zacznie się o godzinie 21.15, ale wspólna zabawa rozpocznie się już o godzinie 17.00. Dziś pragniemy przedstawić Państwu zespoły które, będą rozbawiać publiczność w oczekiwaniu na Gwiazdę wieczoru.

Imprezę swoim występem rozpocznie „MODERN BAND” grupa przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki. Założyli zespół weselno – eventowy i realizują się w tej dziedzinie w stu procentach. -Zagramy coś dla ucha i coś pod nogę – zapewnia wokalista zespołu.

Po godzinie zagra zespół „LUBIĘ TO”, składający się z sześciu przyjaciół z Łapanowa, grających razem od dwóch lat.

O 19.00 odbędzie się pół godzinny koncert REPREZENTACYJNEJ ORKIESTRY DĘTEJ GMINY GDÓW, która w ubiegłym roku świętowała jubileusz 50-lecia działalności.  Jest to najdłużej działający zespół artystyczny w gminie Gdów. Członkowie Orkiestry to zarówno uczniowie i absolwenci Publicznej Szkoły Muzycznej w Gdowie jak również  muzycy działający w zespole od wielu lat, a często od wielu pokoleń. To właśnie wielopokoleniowość jest  niepodważalnym atutem i wartością Orkiestry. Gdowska Orkiestra  liczy 45 członków, którzy swój wolny czas poświęcają na realizacje  swoich muzycznych pasji z pożytkiem dla mieszkańców naszej gminy . Dziesiąty rok  grupa działa pod dyrygenturą Pan Adama Czyżowskiego. Zespół nieprzerwanie od lat uświetnia uroczystości gminne, patriotyczne i religijne dając ponad 20 koncertów rocznie. W swoim  bogatym repertuarze ma  nie tylko charakterystyczne dla Orkiestr  marsze ale i aranżacje muzyki filmowej.

Tuż po Orkiestrze, swoje utwory zaśpiewa zespół „EKG MUSIC BAND”, który powstał w 2008 roku. Jego członkowie to wykształceni muzycy, mający na swoim koncie wiele występów na prestiżowych festiwalach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą: (m.in. Opolskie Debiuty, Jazz Baszta, Jazz Bez, Złota Tarka, Międzynarodowe Targi Expo w Hanowerze, Święta Narodów w Niemczech, Węgrzech, Włoszech). W trakcie wieloletniej działalności scenicznej mieli okazję współpracować ze znanymi postaciami polskiej branży muzycznej (Anna Maria Jopek, Jerzy Połomski, Mieczysław Szcześniak, Zespół Pieczarki, Zespół Krywań, Orkiestra Straży Granicznej). Swoje występy realizują w oparciu o największej sławy hity polskiej i światowej muzyki rozrywkowej.

O godzinie 21.15 GWIAZDA WIECZORU –  Zespół POWER PLAY , o którym już wspominaliśmy zobacz tutaj

Po tym występie, o 22.30 zagra TEQUILA BAND LIGHT& MUSIC SHOW, grupa młodych energicznych muzyków z wieloletnim doświadczeniem na rynku muzycznym pochodzących z okolic Krakowa. Cechuje ich indywidualne podejście do słuchaczy oraz pełen profesjonalizm. Grają na weselach, bankietach, festynach i różnego rodzaju imprezach okolicznościowych na terenie całej Polski. 

Przypominamy, iż o 23.30 DJ ALEX rozpocznie disco party.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content