Power Play gwiazdą Święta Ziemi Gdowskiej

Za dwa tygodnie, największe wydarzenie kulturalno – rozrywkowe w naszej gminie – Święto Ziemi Gdowskiej. Już dziś pragniemy przedstawić Państwu gwiazdy, które wystąpią podczas dwudniowej imprezy.

W sobotę 5 sierpnia, gwiazdą wieczoru będzie zespół POWER PLAY, który swój występ rozpocznie o godzinie 21.15.
Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie  lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie,  potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią  o sobie: „Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając,  że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”.
Twórcy takich hitów jak „Zawsze coś, oj tam oj tam”, „Co ma być to będzie”  czy „Lubisz to Lubisz”. Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej  rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu  nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Disco Polo & Dance.
Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY  to niesamowite przeżycie i  gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci.

W roku 2016 zespół zdobył Poczwórną Platynę za singiel „Co Ma Być To Będzie”, rok 2017 to singiel „Lubisz To Lubisz”, dzięki któremu zespół, pochwalić się może płytą Diamentową.

Zespół koncertuje dla Polonii na całym świecie, miedzy innymi w USA i wielu krajach europy. W tym roku zagra również dla gdowskiej Publiczności.

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content