Zapraszamy na Tor w Podolanach gdzie zagra RAJDOWA WOŚP

Zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, a o tym jak można wesprzeć jego gdowski sztab możemy przeczytać T U T A J.

Jednocześnie w niedzielę 30 stycznia 2022r. odbędzie się już po raz 16. rajdowa orkiestra, która będzie „grać” od godzin porannych, przez cały dzień na TORZE Podolany – Mała Finlandia. Na wydarzenie serdecznie zapraszają Organizatorzy wraz z Partnerami.

Na przybyłych sympatyków motoryzacji, kierowców oraz kibiców, podobnie jak w ubiegłych edycjach czekać będzie wiele atrakcji.

Będzie można spróbować swoich sił jako profesjonalny pilot rajdowy, jadąc odcinkiem specjalnym, tym samym na którym do startów w Rajdowych Mistrzostwach Świata przygotowywał się sam Mistrz Kajetan Kajetanowicz.

Zaplanowano także przejazdy z zaproszonymi zawodnikami po torze, licytacje oraz wiele innych atrakcji. Na chętnych czekać będzie herbata, kawa i „coś na ząb”.

Swe umiejętności będzie można sprawdzić w SPRINCIE, którego start przewidziano na godzinę 10:00. Zgłoszenia, regulamin oraz szczegóły dotyczące sprintu dostępne będą T U T A J. Ostatni przejazd zaplanowano na godzinę 15:00. Będzie także możliwość zapoznania się z trasą w kolumnie za pojazdem Organizatora.

Informacje organizacyjne:

DO GODZINY 9:00 należy zgłosić się do biura Organizatora, oddać wypełnione i podpisane zgłoszenie wraz z opłatą za udział w imprezie. W przypadku, gdy zawodnik nie pojawi się w wyznaczonym czasie, zgłoszenie może nie zostać przyjęte.

– Zapisy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną pod adresem http://rejestracja.rally-sprint.pl/. Limit załóg wynosi 50.

– Wpisowe, w ramach którego Organizatorzy gwarantują jeden przejazd, wynosi 100 zł. Każdy następny będzie dobrowolny, płatny do puszki WOŚP 50 zł. Kolejne przejazdy będą możliwe po zakończeniu przez zgłoszonych uczestników pierwszej tury. Ilość przejazdów ograniczać będzie tylko czas trwania imprezy, a do końcowej klasyfikacji brany będzie JEDEN, najlepszy czas. Każdy kolejny start to szansa na poprawę wyniku.

– Zawodnicy zobowiązani są do startu we własnych kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa!

Nad bezpieczeństwem czuwać będą druhowie OSP Winiary.

Organizatorzy informują, że uczestnictwo zawodników w Rajdowej WOŚP gwarantuje miejsce na 1. Eliminacji Mistrza Małej Finlandii 2022.

Oczywiście także zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Oprócz emocji związanych z motoryzacją, wydarzenie będzie także okazją do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz przygotowaniem do tegorocznej edycji Mistrza Małej Finlandii.  

Szczegółowe informacje można uzyskać klikając T U T A J.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content