30. Finał WOŚP – zagraj razem z gdowski sztabem!

Za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP wspierać będzie 1528 sztabów zarejestrowanych w całej Polsce, z czego jeden (poz. 276 na liście sztabów) jest nasz gdowski. Swoją siedzibę wolontariusze będą mieć w budynku Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, a szefować im będzie Wioleta Chmiela.

Wspierać gdowski Sztab WOŚP można na kilka sposobów:

WPŁACAJĄC JUŻ TERAZ DO SZTABOWYCH PUSZEK STACJONARNYCH, ‼️
które są dostępne w:

  • Sklepie Aro (ul . Młyńska, Gdów)
  • Kwiaciarni „Lawenda” (ul. Młyńska, Gdów)
  • Studio stylizacji paznokci  (Klaudia Woźniak, Gdów)
  • Salonie fryzjerskim Pandora (ul. Krakowska, Gdów)
  • Sklepie BARTEK (Niegowić)
  • Sklepach ODIDO NAXPOL (w Niegowici, Pierzchowie, Książnicach, Biskupicach, Winiarach, Szczytnikach, Nieszkowicach Małych)
  • Marketach „Point” w Wieliczce (ul. G. Narutowicza 1 oraz ul. Powstania Warszawskiego 15/16) oraz Niepołomicach (Niepołomice 10)
  • Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

WPŁACAJĄC ONLINE DO ESKARBONKI ‼️
Wsparcia możemy udzielić wpłacając pieniążki do eSkarbonki czyli „wirtualnej puszki”, dzięki której kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. Można to zrobić szybko, prosto i bezpiecznie na stronie eSarbonki klikając  T U T A J

WPŁACAJĄC DO PUSZKI KWESTARSKIEJ W DNIU FINAŁU ‼️

W niedzielę 30 stycznia 2022 r. na terenie gminy Gdów oraz gminy Łapanów będą kwestować wolontariusze gdowskiego sztabu. Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki oraz identyfikator. Zachęcamy do wpłacania datków.

BIORĄC UDZIAŁ W RAJDOWEJ WOŚP NA TORZE W PODOLANACH ‼️

Podobnie jak w latach ubiegłych Organizatorzy wraz z niezawodnymi Partnerami zapraszają kierowców, kibiców i sympatyków motoryzacji na TOR Podolany – Mała Finlandia. W ramach 30. Finału odbędzie się m.in. Sprint dla wszystkich chętnych chcących zmierzyć się z czasem, rywalami i własnymi umiejętnościami. Zgłoszenia, regulamin oraz szczegóły dotyczące sprintu znajdziecie już niebawem na stronie http://www.rally-sprint.pl/

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content