Wędkarskie Serducho dla Iwony z Zagórzan

W niedzielę, 13 października, przy słonecznej aurze na łowisku Banan Nieznanowice odbyły się zawody wędkarskie z cyklu „Wędkarskie Serducho”. Ta charytatywna akcja już kolejny raz została zorganizowana przez Koło Raba. Zdobyte w czasie zawodów punkty wliczały się do trwającego Grand Prix.

Na starcie stanęło 43 zawodników z ogromnymi sercami, aby tym razem pomóc Iwonie Trojańskiej z Zagórzan. Indywidualne konto Pani Iwony w fundacji „W związku z rakiem” zasili kwota 4877 zł (4150 zł kwota uzbierana w czasie zawodów, pozostała część kwoty, 722 zł  to dar dla Pani Iwony od Koła Stal Produkt Bochnia). 


W czasie zawodów najwięcej punktów zdobyli: Artur Jaśkiewicz 11370 pkt, Dominik Krasoń 10480 pkt i Maciej Wróbel 9550 pkt. W GP: I miejsce zajmuje Stanisław Matoga 4010 pkt, II miejsce- Marcin Jawień 2780 pkt, III miejsce-Marek Danek 2600 pkt. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Przypominamy historię Pani Iwony z Zagórzan, którą opisywaliśmy tydzień temu. Wciąż zachęcamy do wsparcia mieszkanki naszej gminy, w tej trudnej walce jaką toczy z chorobą Wesprzyjmy Iwonę z Zagórzan w walce z chorobą

pełna fotogaleria z wydarzenia: zobacz tutaj

źródło: Koło Wędkarskie Raba

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content