VII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art pod patronatem medialnym Mojego Gdowa

Mój Gdów objął patronatem medialnym VII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art. Będziemy mieli przyjemność relacjonować naszym czytelnikom wydarzenia marcowe jednej z największych imprez organizowanych przez gdowskie Centrum Kultury.  Zmagania młodzieży w różnych kategoriach artystycznych rozpoczną się 15 marca i potrwają do 18 marca.

Najważniejsze terminy:

  • Uroczysty Wernisaż Prac plastycznych, fotograficznych, multimediów połączony z prezentacją nagrodzonych prac literackich odbędzie 15 marca 2016. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie. Podczas wernisażu wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia w/w kategoriach
  • Przesłuchania w kategorii MUZYKA odbędą się 16 marca 2016
  • Przesłuchania w kategorii TANIEC odbędą się 17 marca 2016
  • Przesłuchania zespołów rockowych odbędą się 17 marca 2016

/ godziny popołudniowe/

  • Uroczysta Gala wręczenia nagród w kategoriach scenicznych/ taniec i muzyka/ połączona z prezentacją nagrodzonych wykonawców odbędzie się 18 marca 2016 roku o godz. 12.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie

 

Zgłoszenia w dziedzinach: taniec, muzyka, plastyka, literatura, fotografia, wraz z pracami, a także propozycje wykraczające poza ramy  regulaminu, należy dostarczyć do 4 marca 2016 pocztą, faxem, mailem lub osobiście na adres:

Centrum Kultury w Gdowie

32-420 Gdów 398

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: (12) 251-43-67 wew. 21, 24 i na stronie internetowej Centrum Kultury (www)

Poniżej regulamin oraz karta zgłoszenia.

REGULAMIN

Karta zgłoszenia

[Not a valid template]

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content