Informator Gdowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możliwości wsparcia okulistyki dziecięcej w ramach WOŚP jest wiele, dlatego zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje.

Wolontariuszy z Gdowskiego Sztabu WOŚP będzie można spotkać w okolicach kościołów w Gdowie, Niegowici i Jaroszówce, gdowskich sklepów Delikatesy Centrum czy GS czy tak po prostu – spacerując po Gdowie. Kto będzie miał szczęście spotka maskotkę Gryfika, który również będzie wspierał gdowski Sztab. Kto nie spotka wolontariuszy, może udać się do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, tam zlokalizowana jest sztabowa Puszka Stacjonarna, do której w dniu finału do godz. 19.30 będzie można wpłacać datki. O godz. 20.00 zaplanowane jest „Światełko do nieba”.

W tym roku grają z nami wolontariusze działający przy Centrum Kultury Gminy Łapanów, tam też będzie można wesprzeć gdowski sztab WOŚP.

Zapraszamy również na tor Podolany – Mała Finlandia, tam już po raz 16. rajdowa orkiestra będzie grać od godzin porannych.

Na przybyłych sympatyków motoryzacji, kierowców oraz kibiców, podobnie jak w ubiegłych edycjach czekać będzie wiele atrakcji. Będzie można spróbować swoich sił jako profesjonalny pilot rajdowy, jadąc odcinkiem specjalnym, tym samym na którym do startów w Rajdowych Mistrzostwach Świata przygotowywał się sam Mistrz Kajetan Kajetanowicz. Zaplanowano także przejazdy z zaproszonymi zawodnikami po torze, licytacje oraz wiele innych atrakcji. Na chętnych czekać będzie herbata, kawa i „coś na ząb”. Szczegóły T U T A J.

Można wesprzeć gdowski Sztab WOŚP na kilka sposobów: wpłacając datki do puszek wolintariuszy w dniu finału, wpłacając do sztabowych puszek stacjonarnych lub za pomocą eSkarbonki.

***

PUSZKI SZTABOWE znajdują się w następujących miejscach: 
-Studio stylizacji paznokci  (Klaudia Woźniak, Gdów)
– Sklepie Aro (ul . Młyńska, Gdów)
– Salonie fryzjerskim Pandora (ul. Krakowska, Gdów)
– Sklepie BARTEK (Niegowić)
– Sklepach ODIDO NAXPOL (w Niegowici, Pierzchowie, Książnicach, Biskupicach, Winiarach, Szczytnikach, Nieszkowicach Małych)
– Marketach „Point” w Wieliczce (ul. G. Narutowicza 1 oraz ul. Powstania Warszawskiego 15/16) oraz Niepołomicach (Niepołomice 10)
– Kwiaciarni „Lawenda” (ul. Młyńska, Gdów)
– Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

Jednym ze sposobów wsparcia WOŚP jest udział w LICYTACJACH dostępnych TUTAJ. W wyniku licytacji możemy wygrać nie tylko niezwykle cenne rzeczy ofiarodawców ale także udział w wyjątkowych wydarzeniach.

Chętni mogą także pobrać APLIKACJĘ dostępną T U T A J.  Dzięki Aplikacji można śledzić aktualności WOŚP, wesprzeć akcję oraz śledzić statystyki.

WOŚP można także wesprzeć wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN NETTO (6,15 PLN z VAT).

Celem Fundacji WOŚP jest działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia. Tegoroczny jubileuszowy 30. Finał WOŚP zagra dla okulistyki dziecięcej. Przypomnijmy, że siedzibą gdowskiego sztabu jest Gminna Hala Sportowa w Gdowie a jego szefem Wioleta Chmiela.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content