Hobby: Zbieram… smycze

Hobby – wielu z nas je ma, każdy inne. Pisaliśmy już o miłośnikach gier planszowych, biegaczach, a także o tańcu, taekwondo i pirografii. Jak dotąd o kolekcjonerstwie wspominaliśmy raz- przedstawiając Pana Andrzeja Ciulembę -niezwykłego gdowskiego kolekcjonera (zobacz tutaj).
Dziś wracamy do tematu zbierania różnych rzeczy, a dokładniej smyczy. Cieszą się one dużą popularnością wśród kolekcjonerów. Są także bardzo popularnym gadżetem reklamowym.

Swoją kolekcję pokazał nam Pan Mariusz z Gdowa, dla którego zbieranie smyczy jest jednym z kilku hobby. Jakie były początki?
Jakieś 2 lata temu dostałem 3 smyczki od kolegi. Wtedy właśnie pomyślałem, że może zacznę je zbierać – wspomina Pan Mariusz. I tak z każdym dniem moja kolekcja się powiększa. Obecnie mam 221 smyczek, każda inna. Jak mam dwie takie same, staram się z kimś wymienić.  Smycze zbieram gdzie tylko mogę. Często też sam kupuję jak jakaś mi się szczególnie spodoba– dodaje. Obecnie Pan Mariusz trzyma swoje ,,trofea” w pokoju w kilku punktach. Docelowo planuje przenieść je w jedno miejsce i odpowiednio wyeksponować.
Życzymy Panu Mariuszowi powodzenia w dalszym poszerzaniu swojej kolekcji.

Jeśli Wy także chcecie pochwalić się swoimi różnymi kolekcjami, piszcie do nas. Chętnie się spotkamy.

[Not a valid template]

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content