Ciekawostki: mecz piłki nożnej w dmuchanych kulach

Niedawno w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbyła się niecodzienna gra. Jak udało nam się dowiedzieć, na wynajętej powierzchni rozegrany został mecz piłki nożnej w dmuchanych kulach. Była to prywatna inicjatywa, a kule zostały wypożyczone w Krakowie. Jak możemy przeczytać na FB Hali Sportowej „grze towarzyszyło dużo śmiechu i wiele ciekawych doznań a trafienie do bramki nie było wcale takie proste”.

Te duże, dmuchane kule, to tzw. Bumper Ball, które uczestnicy zabawy ubierają niczym ochronny pancerz. Podczas meczu zawodnicy odbijają się od siebie, przewracają się, turlają, wbiegają w siebie nawzajem nie ponosząc nieprzyjemnych konsekwencji wynikających ze zderzeń.

Gra Bumper Ball znana jest również pod nazwami Bubble Football, CrashBall, Bubble Soccer i jak zapewniają wypożyczalnie, to świetna zabawa i dbanie o formę fizyczną.

Czasem warto spróbować nowych form rozrywki, które oferują nam przeróżne firmy. Jest szansa, że coś nam się spodoba i znajdziemy nowy sposób na spędzanie czasu wolnego z przyjaciółmi.

Dla poszukujących nowego hobby przypominamy nasz tekst o „escape room”

zdjęcia: FB Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content