Zwycięstwo gdowskich zawodników w Lidze k-1 Battle of Warrious

Zawodnicy Klubu Sportów Walki BacaK-1 Gdów uczestniczyli w Lidze K-1 Battle of Warriors, która odbyła się 26 lutego 2022 r. w KS Korona Kraków. Zwycięstwo w walce odniósł Sławek Piech.

Jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Chłopaki zrobili dobrą robotę, nie poddajemy się, robimy swoje! – mówi Rafał Szaflarski trener zawodników. 

Pracowity, sportowy weekend mieli również zawodnicy Wielicko – Gdowskiej Szkoły Walki Prime. Filip Suder stoczył dwa zwycięskie pojedynki na ringu K1. Najpierw w sobotę  wygrał z rywalem na turnieju Battle of Warriors w Krakowie, a w niedziele odniósł zwycięstwo na Warszawskiej Grandzie. Również w Warszawie swój pierwszy pojedynek na ringu stoczył Mikołaj Drożdż. Walka niestety przegrana, ale po bardzo dobrej walce. Dwójka juniorów Michał Podborski i Dominik Kiełbowicz oraz senior – trener Mateusz Dylawerski przebywali w Węgrowie na zgrupowaniu kadry narodowej juniorów i seniorów w pointfightingu. Były to jedne z ostatnich przygotowana do zbliżających się Mistrzostwa Polski w Zawierciu. 

Autor: Redaktor2

Udostępnij post na:

Skip to content