ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZLACHETNEJ PACZKI. Rekrutacja trwa!

Trwają zapisy na wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Każdy może dołączyć do zespołu gdowskiego i w ten sposób wesprzeć najbardziej potrzebujących, poświęcając swój czas. 

Jesteś z Gdowa lub przebywasz często w okolicy? Masz trochę wolnego czasu i chcesz go mądrze i dobrze wykorzystać, a Twoją mocną stroną jest umiejętność zarządzania zespołem? Już dziś zostań Liderem Szlachetnej Paczki i zanieś pomoc Rodzinom w potrzebie! Dołącz do wolontariatu w Paczce i doświadcz satysfakcji oraz poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie! To właśnie Ty możesz współtworzyć zespół wolontariuszy, koordynując ich działania w Rejonie Gdów w kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Jeśli chcesz tak jak my zmieniać świat na dobre, wejdź na stronę https://bit.ly/Wolontariusz_ka_SzP [1] wypełnij krótki formularz, poczekaj na kontakt ze strony rekrutera i zostań Wolontariuszem/Wolontariuszką Szlachetnej Paczki!

– zachęca fundacja.

Co to jest Szlachetna Paczka?

To akcja – wolontariat, który niesie co roku pomoc najbiedniejszym rodzinom w całej Polsce. To wspaniała inicjatywa, w której warto brać udział i pomagać. A tej pomocy potrzebują najbardziej seniorzy, osoby chore, lub niepełnosprawne, samodzielni rodzice. Wolontariusze mają za zadanie pomagać lokalnie, docierając do biednych osób, poznawać ich historie oraz potrzeby, a dalej przekazywać im pomoc od darczyńców.

Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny.  Warto dodać, że zainteresowanie wolontariatem w całej Polsce w Szlachetnej Paczce jest spore. Jak widać, nikomu nie jest obojętny smutny, ludzki los. Akcja działa od 2001 roku i od tamtej pory jest uznawana za jedną z największych programów społecznych, niosących pomoc w Polsce.

Więcej informacji na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/ .

   

Źródło: https://www.szlachetnapaczka.pl/ .  

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content