Znamy laureatów X Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Koncert jubileuszowy odbędzie się 28 listopada

Na tegoroczną, jubileuszową X edycję Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego wpłynęło 10 zgłoszeń.  Wśród nich znaleźli się soliści i solistki oraz jedna grupa. Pierwsza część festiwalu odbyła się w formule online.  Zgłoszone występy oceniał sam Andrzej Zieliński. Druga część- koncert jubileuszowy „Młodzi Artyści śpiewają dla Andrzeja Zielińskiego”- odbędzie się w tradycyjnej formie z udziałem publiczności 28.11.2021 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

Wyniki konkursu:

w kat. I (klasy I-III szkoły podstawowe) – miejsc i wyróżnień nie przyznano.

w kat. II (klasy IV-VI szkoły podstawowe) – I miejsce: Zuzanna Nizioł za utwór „Dopóki jesteś”, II, III miejsca i wyróżnień nie przyznano.

w kat III. (klasy VII-VIII szkoły podstawowe) – I miejsce: Anastazja Maćkowska za utwór „Życzenia z całego serca” II, III miejsca i wyróżnień nie przyznano.

w kat IV. (szkoły średnie i dorośli)  – I miejsce: Konrad Wrocławiak za piosenkę „Nie całuj mnie pierwsza” , II miejsce: Zuzanna Węglarz za piosenkę „W żółtych płomieniach liści”,  III miejsce: Julianna Sitko za utwór „Życzenia z całego serca”, wyróżnienie: grupa „Młode Talenty” za utwór „Wiosna”.

Nagrodę Grand Prix zdobyła Kamila Kwiecińska, która zaprezentowała utwór „W żółtych płomieniach liści”.

Uroczyste rozdanie nagród i statuetek odbędzie się 28.11.2021 r. o godz. 17.00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, podczas „Koncertu Jubileuszowego”. W programie przewidziano prezentację multimedialną, występy artystyczne Laureatów tegorocznej oraz poprzednich 9 edycji Festiwalu, uroczyste rozdanie nagród i statuetek oraz wspólny występ artystyczny z Andrzejem Zielińskim.

Na scenie wystąpią: Oliwia Baran, Gabriela Fortuna, Zuzanna Nizioł, Agnieszka Nowakowska, Julianna Sitko, Ewa Skóra, Zuzanna Węglarz, Oliwia Żarnowska, grupa wokalna „MIRŚ”, chór „Cud i Przyjaciele”, grupa „Młode Talenty”, Zespół „Charakter”, Kamila Kwiecińska oraz Konrad Wrocławiak.

WEJŚCIE ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA. BEZPŁATNE ZAPROSZENIA (dla dwóch osób) dostępne będą w Centrum Kultury w Gdowie. Informacje pod numerem telefonu 512 186 807.

źródło: ck.gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content