Zbudowali współpracę i nowe inicjatywy

Wczoraj w Centrum Kultury w Gdowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. „Budujemy lepszą współpracę i nowe inicjatywy”, który był realizowany od lutego br. wspólnie z Narodowym Centrum Kultury.

Do gdowskiego centrum przybyli wszyscy Ci, którzy brali udział w działaniach realizowanych w Cichawie, Czyżowie, Gdowie i Niegowici oraz osoby prowadzące warsztaty i zaproszeni goście.

Na wstępie kilka słów o zrealizowanych inicjatywach powiedziała Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie pani Edyta Trojańska – Urbanik. Następnie na scenie wystąpiła młodzież, która w ramach projektu pod okiem instruktora Jana Maciejczyka zaprezentowała swoje umiejętności taneczne.

W czasie trwania uroczystości zostały wręczone podziękowania za pomoc w realizacji projektu osobom zaangażowanym w lokalnych społecznościach, instruktorom oraz koordynatorom z ramienia Centrum Kultury

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy obecni, przy kawie i ciastku mogli podziwiać wystawę, na której znalazły się prace wykonane w ramach różnorodnych inicjatyw odbywających się w Cichawie, Czyżowie, Gdowie i Niegowici.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content