Zbiórka nakrętek dla Weroniki Płonki z Fałkowic

Centrum Wolontariatu rozpoczyna kolejną zbiórkę plastikowych nakrętek.
Ostatnio przy współpracy ze szkołami w Jaroszówce, Gdowie, Zręczycach, Szczytnikach, Pierzchowie i Bilczycach, udało się zebrać ponad 400 kg nakrętek, a pieniądze z ich sprzedaży zasiliły fundacyjne konto Moniki Durak z Niegowici, która w wyniku wypadku straciła nogę.
 
Teraz organizatorzy zbiórki, chcą ponownie wesprzeć Weronikę Płonkę z Fałkowic, która także w listopadzie zeszłego roku uległa wypadkowi. Weronika czuje się już lepiej, także dzięki Waszemu wsparciu w różnych zbiórkach, jednak nadal musi przyjmować kosztowne lekarstwa i korzystać z wizyt i zabiegów u ortopedy.
Prosimy, nie wyrzucajcie do kosza plastikowych nakrętek (z mleka, wód mineralnych, soków… itp), ale zbierajcie je i dołączcie do akcji. Zakrętki dla Weroniki zbierane są w budynku Centrum Kultury w Gdowie, Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, sklepie Bartek w Niegowici oraz w sklepie w Fałkowicach.
 
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Weronikę bezpośrednią wpłatą, można to zrobić wpłacając pieniądze na numer fundacyjnego konta: 64 8619 0006 0070 0723 2485 0017, Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Podolanach, Podolany 74, 32-420 Gdów, w tytule: Weronika Płonka
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WSPÓLNIE POMAGAMY NAKRĘTKI ZBIEROMY PIENIĄDZE ZE ZBIÓRKI NAKRĘTEK ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA LECZENIE WERONIKI PŁONKI ZFAŁKOWIC CENTRUM WOLONTARIATU W PODOLANACH NAKRĘTKI MOŻNA PRZYNOSIĆ DO: -CENTRUM KULTURY w GDOWIE -GMINNEJ HALI SPORTOWEJ w GDOWIE -SKLEPU "BARTEK" w NIEGOWICI -SKLEPU w FAŁKOWICACH AKCJA TRWA DO 15 CZERWCA 2021 R.”
 
 
 
 
 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content