Zaproszenie dla KGW do udziału w projekcie pn. „Moda na EtnoFit”

„Moda na EtnoFit” – to tytuł projektu do udziału, w którym Fundacja „Kulturalna Przestrzeń” z Piekoszowa zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich m.in z gminy Gdów, kluby seniora oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Warsztaty zaplanowane zostały w okresie od listopada 2021 roku do sierpnia 2022 roku, w każdym z 16 województw. Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają po 3 członków danej organizacji. Rekrutacja do udziału w warsztatach trwa od 23 sierpnia 2021 r. do 31 października 2021 r.

Celem projektu jest promowanie staropolskiej kuchni i łączenie tego, co tradycyjne ze zdrowym odżywianiem. W ramach projektu zaplanowane są warsztaty kulinarne, wydanie publikacji książkowej z przepisami ze wszystkich regionów Polski, kulinarna gra planszowa, organizacja tzw. Rynków Smaków, na których prezentowane będą tradycyjne wyroby z danego regionu, a na zakończenie odbędzie się Festiwal Etno Fit Smaki. Pierwszym jego działaniem będą warsztaty „Etno Fit na talerzu”, poprowdzone przez profesjonalnych kucharzy.

Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Więcej informacji na temat projektu oraz organizowanych w ramach niego warsztatów można uzyskać pod numerem telefonu: 41 306 11 83 .

Aby zgłosić się do udziału w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podpisać i skan przesłać e-mailem na adres: fundacja@kulturalnaprzestrzen.com.pl .

Formularz zgłoszeniowy w wersji WORD można pobrać TUTAJ .

Formularz zgłoszeniowy w wersji PDF można pobrać TUTAJ .

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content