Zapraszamy na Galę Operetkową w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

25 listopada o godz. 17.00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie rozpocznie się „Gala Operetkowa”.

Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków…

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.

Zabrzmią utwory wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie jak „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury:”Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

Czas trwania Gali to ok. 80 min.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie oraz na stronie internetowej : www.kupbilecik.pl

Organizatorem wydarzenia jest: Agencja Artystyczna Grupa KSM.

Partnerem: Centrum Kultury w Gdowie.

Patronat medialny objął portal: MójGdów.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content