ZABAWY KARNAWAŁOWE W GMINIE GDÓW. Wybór jest duży.

Domowa Zabawa Karnawałowa w Zagórzanach? A może Zabawa w Książnicach, Czyżowie czy Niegowici? Jest też propozycja specjalnie dla Pań – Babski Comber w Cichawie. W tym roku wybór miejsca na zabawę karnawałowo – walentynkową w gminie Gdów jest naprawdę duży, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Już 11 lutego 2023 r. OSP Zagórzany zaprasza na Domową Zabawę Karnawałową. Od godziny 19:30 zabawę poprowadzi DJ, a na przybyłych czekać będą 2 dania gorące, zimna płyta itp. Biliety w cenie 110 zł za osobę można zarezerwować pod numerem telefonu 698 382 236. Szczegóły na plakacie. 

Świetna zabawa, 2 dania gorące, przystawka i inne atrakcje czekać będą na uczestników Zabawy Karnawałowej na którą zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich w Książnicach. Tańce w rytm zespołu „Lubię to” rozpoczną się 18 lutego 2023 r. o godzinie 19:00 w sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Książnicach. 

I jest! Najbardziej oczekiwana impreza w tym kwartale. Śpieszcie się bo miejsca wyprzedają się w szybkim tempie!

– zachęcają panie z KGW.

Bilety w cenie 150 zł za osobę można zarezerwować pod numerami telefonów 503740855 lub 696625129. Więcej informacji na stronie KGW Książnice. 

Na zabawę z zespołem muzycznym „NUTA” zaprasza 18 lutego 2023 r. świetlica w Czyżowie. Zabawa Walentynkowa rozpocznie się o godzinie 19-tej i potrwa, jak zapewniają Organizatorzy, do białego rana. 

3 dania gorące, zimna płyta, domowe ciasta i ciasteczka, owoce, kawa i herbata

czekać będą na uczestników.

Bilety w cenie 290 zł za parę dostępne są pod numerem telefonu 501 520 141. 

Remiza w Niegowici to kolejne miejsce na mapie gminy, w którym w najbliższym czasie odbędzie się zabawa karnawałowa. 18 lutego 2023 r. od godziny 20-tej uczestników zabawy do wspólnego tańca porwie zespół TRAFFIC. Zapowiada się wieczór pełen dobrej muzyki i tańca, ale także smakowitości, bowiem  w cenie biletu są 3 ciepłe dania, zimna płyta, ciasta, a także kawa, herbata i przekąski. 

Wystarczy zabrać dobre buty na przebranie i pozytywne nastawienie, a my gwarantujemy dobrą zabawę (…)

– zapewniają strażacy z Niegowici. 

Bilety w cenie 150 zł od osoby są do nabycia do 15 lutego. Szczegóły na plakacie. 

 

BABSKI COMBER – takiej zabawy w gminie jeszcze nie było. 18 lutego 2023 r. gdowska spółdzielnia socjalna zaprasza wszystkie Panie do Cichawy na zabawę w damskim gronie, przepełnioną wieloma atrakcjami. Nie zabraknie dobrej muzyki i stend up`u. Jak zapewnia Organizator, będzie zarówno coś dla ducha, ucha u brzucha, a bilety na ten wyjątkowy wieczór są już do nabycia z biurze spółdzielni.

Spółdzielnia Socjalna Tradycje Regionalne zaprasza na wyjątkową imprezę dla Pań! Już 18 lutego w siedzibie OSP Cichawa. Mile widziane przebranie, a za najlepsze przewidujemy nagrody

– zachęca Spółdzielnia. 

Wieczór pełen atrakcji rozpocznie się o godzinie 19:00. Panie będą się bawić z DJ The Boys. Niewątpliwie do gustu przypadnie im stand up pochodzącego z Dobczyc Grzegorza Szczygła,  komika z pasji, który przedstawi naładowane zabawnymi spostrzeżeniami historie z życia wzięte.

Bilety w cenie 130 złotych od osoby są do nabycia w Biurze Spółdzielni Socjalnej Tradycje Regionalne w Gdowie (Gdów 1206) od godz. 7:00 do 15-tej. Szczegóły na plakacie. 

W imieniu Organizatorów zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

 

 

 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content