Za tydzień koncert Sławomira

Już za tydzień gwiazda Rock Polo, autor takich przebojów jak: Miłość w Zakopanem, Megiera czy Ni mom hektara wystąpi w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Organizatorzy koncertu proszą wszystkich, którzy zakupili bilety o zapoznanie się z regulaminem imprezy. Warto także sprawdzić na załączonych mapkach gdzie będzie można zaparkować. 

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00, wstęp na halę od godz. 19.00. Osoby, które zabierają na koncert ze sobą dzieci, lub idą same, ale nie mają skończonych 18 lat powinny zwrócić szczególną uwagę w regulaminie na pkt. 7 i 8  dotyczący udziału w koncercie osób niepełnoletnich. Wstęp osób do lat 13 następuje wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Osoby, niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. (Załącznik do Regulaminu)

Ponieważ koncert odbywa się w Hali Sportowej, Panie, które wykupiły bilety na płytę, proszone są o zapoznanie się z pkt.18 Regulaminu dot. obuwia typu szpilki.

REGULAMIN-KONCERTU-SŁAWOMIRA-pdf

ZGODA-NA-UDZIAŁ-W-IMPREZIE-MASOWEJ-pdf

 

źródło: ck.gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content