XII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art

Przed nami XII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art 2021, który w tym roku odbędzie się w kwietniu. Wydarzenie daje szansę zaprezentowania się dzieciom i młodzieży w następujących kategoriach: taniec, muzyka, plastyka, literatura i fotografia. Ponadto po raz pierwszy do regulaminu wprowadzono kategorię – teatr. Zasady uczestnictwa opisano szczegółowo w regulaminie.

Ze względu na panującą epidemię oraz związane z nią obostrzenia tegoroczna formuła została nieco zmieniona, i część przesłuchań odbędzie się on-line.

Podobnie jak w latach poprzednich CK-art 2021 w kategoriach taniec i muzyka jest przepustką (etapem powiatowym) dla młodzieży z powiatu wielickiego do „Talentów Małopolski .

Uczestnicy z innych powiatów biorą udział wyłącznie w festiwalu CK-art. Na laureatów przeglądu czekają unikatowe statuetki CK-art, możliwość zaprezentowania się podczas wydarzeń artystycznych organizowanych prze Centrum Kultury w Gdowie, pomoc przy kwalifikacjach do programów telewizyjnych oraz nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 kwietnia, natomiast finał festiwalu zaplanowany jest na 19 i 20 kwietnia 2021 r.

Corocznie w festiwalu uczestniczy prawie 600 młodych osób reprezentujących ponad 30 placówek oświatowych i kulturalnych z terenu 7 powiatów: wielickiego, krakowskiego, bocheńskiego, nowotarskiego, myślenickiego, nowosądeckiego, limanowskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych, celem XII edycji CK-artu jest pobudzenie wrażliwości i aktywności artystycznej młodzieży z terenu powiatu wielickiego i powiatów ościennych, prezentacja i popularyzacja jej dorobku artystycznego oraz inspirowanie młodych ludzi do poszukiwań form twórczej wypowiedzi.

Pobierz karty zgłoszeń oraz regulamin tegorocznego Przeglądu Artystycznego Młodzieży Ck-art:

karta zgłoszenia CK-ART 2021 w kat. literatura, plastyka, fotografia

karta zgłoszenia CK-ART 2021 w kat. muzyka online

karta zgłoszenia CK-ART 2021 w kat. taniec online

karta zgłoszenia CK-ART 2021 w kat. teatr online

REGULAMIN CK-ART 2021

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Polski oraz Mój Gdów.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content