Wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie „Angielski Mistrz Wypracowań!”

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i trudne wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie:

dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan

Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content