Warsztaty pozytywnej dyscypliny zapraszają.

 

Rodzice, którzy chcą zrozumieć dlaczego dziecko zachowuje się „źle”, poznać skuteczne metody komunikacji, nauczyć się jak budować poczucie własnej wartości u dziecka zaproszeni są na bezpłatne szkolenia z Pozytywnej Dyscypliny, które odbywają się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie. 12 i 19 września odbyły się pierwsze spotkania. Kolejne zaplanowane są we wtorki 3, 10 i 17 października. Można się jeszcze zapisać wysyłając SMS pod numer telefonu 696404930. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapiszcie się! Gwarantujemy ogrom wiedzy do wykorzystania od zaraz i praktyczne ćwiczenia w życzliwej atmosferze. Na warsztatach Pozytywnej Dyscypliny uczymy się poprzez emocje, doświadczenie i praktyczne ćwiczenia. Czasem trzeba usiąść na podłodze, przykucnąć albo wyjść na krzesło. Zmieniamy perspektywę, wychodzimy ze swojej roli rodzica, ubieramy buty dziecka
– informują Pozytywne Rodziny .
Pierwsze warsztaty Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców w Centrum Kultury Gdów za nami. Poznajemy się, rozmawiamy o dzieciach, naszych codziennych wyzwaniach i oczekiwaniach. Okazuje się, że w innych domach dzieciom też zdarza się nie słuchać, nie odrabiać lekcji, krzyczeć, bić się, kłócić czy robić awantury o zabawkę w sklepie. Jak sobie z tym radzić? Rodzice poznali już pierwsze narzędzia, teraz pora na ich testowanie. Do zobaczenia! 
– zapraszają na zajęcia. 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego (Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego). Organizatorem warsztatów prowadzonych przez Pozytywne Rodziny w partnerstwie z Centrum Kultury Gdów jest Związek Dużych Rodzin 3 Plus.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!
 
  
 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content