Walentynkowy konkurs z Orizą

Wszystkich zakochanych chętnych do celebrowania ich Święta Hotel Oriza zaprasza do swojej restauracji w dniu 13.02.16 tj. sobotę na romantyczną kolację przy świecach. Doskonałe menu do wyboru dla każdego, pyszne desery, eleganckie koktajle. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie występ Pana Janusza Gajca, który umili nam ten czas utworami granymi na żywo. Kontakt do rezerwacji miejsc: 12 251 50 06 , 694 42 90 94.

Tymczasem Mój Gdów zachęca do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania 1 zaproszenie dla 2 osób na kolację walentynkową w Hotelu Oriza.
Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego chciałabyś/chciałbyś spędzić wieczór Walentynkowy w Hotelu Oriza?”. Jednocześnie użytkowników facebook’a prosimy o udostępnienie informacji o naszym konkursie (ze strony lub z naszego FB)

Czekamy na Wasze odpowiedzi, przesłane na adres redakcja@mojgdow.pl (w temacie proszę wpisać: oriza konkurs) do środy 10 lutego, do godziny 20-tej. W czwartek ogłosimy nazwisko zwycięzcy. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej Mój Gdów oraz na naszym fanpage. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content