W oczekiwaniu na nową halę

Cały czas trwają prace związane z budową nowej hali widowiskowo – sportowej przy Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie. Koszt budowy wyniesie blisko 5 mln złotych.

Hala, która ma powstać do końca lipca 2016 roku pomieści 360 widzów. Będzie tam pełnowymiarowa sala o wymiarach 44 długości i 28 metrów szerokości. W  budynku powstaną również m.in. zaplecze sportowe, szatnie, sanitariaty…. Pogoda cały czas dopisuje, więc pracownicy nie zwalniają tempa i obecnie przygotowują się do montowania konstrukcji dachu. W środku hali można dostrzec już zarysy trybun, a na zewnątrz widać przewiązkę, która będzie prowadziła uczniów gimnazjum do nowej sali gimnastycznej.

Wszystkim miłośnikom sportu przypominamy, że przy gdowskim gimnazjum obecnie można korzystać z kompleksu ORLIK z boiskami do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, a ponadto z pełnowymiarowego, ogrodzonego boiska sportowego z nawierzchnią trawiastą.

Budowa hali naprawdę robi wielkie wrażenie, a my z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy. Wszystkim zainteresowanym prezentujemy poniżej kilka zdjęć nowo budowanego obiektu widowiskowo – sportowego i jednocześnie polecamy jesienny spacer w okolice szkoły, by na żywo obejrzeć postępy prac.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content