W dniach 18.11-15.12.2022 gmina Gdów przyjmuje wnioski o zakup węgla na preferencyjnych warnkach za pierwszy okres.

Gmina Gdów przystąpiła do sprzedaży węgla na preferencyjnych warunkach. Będzie można zakupić orzech, ekogroszek i kostkę. Cena sprzedaży węgla na preferencyjnych warunkach w okresie pierwszym okresie, tj. do 31.12.2022 r. wynosi 1850,00 zł brutto. Węgiel będzie dystrybuowany  przez 3 składy węgla:

  1. Zakład Transportowo-Handlowy Andrzej Krysa – skład materiałów sypkich i opału, Bilczyce dz. 52, 32-420 Gdów, NA GROBLI 825
  2. Centrum Budowlane Niegowić, 32-420 Niegowić 1
  3. Ładyga Piotr. Sprzedaż towarów masowych, 32-420 Gdów, MYŚLENICKA 687

Mieszkańcy, którzy zainteresowani są zakupem węgla od gminy Gdów na preferencyjnych warunkach powinni złożyć WNIOSEK w punktach przyjmowania wniosków o dodatek węglowy tj. w  biurze Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich, które znajduje się w  budynku byłej Szkoły Podstawowej przy ul. Myślenickiej 2 (I piętro, wejście od strony północnej – parkingu, pokój nr 1) oraz na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Gdów (Urząd Gminy Gdów, Rynek 40, 32-420 Gdów – parter).

Wniosek można złożyć osobiście w formie papierowej we wskazanych punktach lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W przypadku złożenia wniosku o zakup za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym.

Jednocześnie gmina Gdów informuje, że złożenie wniosku nie będzie jednoznaczne z realizacją zamówienia, ponieważ ilość węgla, jaką podmiot wprowadzający zadeklarował dla naszej gminy jest niższa niż złożone zapotrzebowanie. 

Szczegółowe informacje na temat zakuPu węgla oraz pozostałych form wsparcia dla mieszkańców znajdziecie TUTAJ


Źródło: Gmina Gdów

Autor: Redaktor4

Udostępnij post na:

Skip to content