W Cichawie Panie dbają o swoje kręgosłupy

Od połowy września w każdą środę grupa chętnych Pań ćwiczy swoje kręgosłupy pod okiem specjalisty, fizjoterapeutki mgr Sylwii Bednarek. Pani Sylwia jest także mobilnym trenerem personalnym oraz masażystką, a przede wszystkim mieszkanką Cichawy. Pomysł na wspólne zajęcie wyszedł od Pani Danusi ze świetlicy, która z jednej strony poprosiła trenerkę o poprowadzenie zajęć, a z drugiej zebrała grupę chętnych osób.

Dziś jest na zajęciach mniej więcej 8-10 osób. Miałyśmy na początku jeszcze dwie chętne Panie, ale niestety ze względu na stan zdrowia musiały zrezygnować z ćwiczeń”- opowiada Danuta Mętel. „Początki były trudne, bo byłyśmy takie nierozciągnięte, bez kondycji, że ciężko nam było nogę do góry podnieść, spadałyśmy z piłek. Dziś nie tylko możemy wykonać już większość, wcale nie łatwych ćwiczeń, ale przede wszystkim czujemy poprawę w samopoczuciu i stanie naszego kręgosłupa”.

Ponadto wspólne zajęcia to miło spędzony czas. To dobre nie tylko dla zdrowia, ale też dla ducha. Nasza instruktorka cały czas jest uśmiechnięta, a jej dobry nastrój udziela się wszystkim”- dodają uczestniczki zajęć.

[Not a valid template]

zdjęcia: Mój Gdów

„Żeby ćwiczyć nie potrzebujesz najnowocześniejszego sprzętu i ekskluzywnej sali… TYLKO CHĘCI, gdy je posiadasz, nie ma żadnych przeszkód!”- Sylwia Bednarek

cichawa z fb

zdjęcie:Sylwia Bednarek Fizjo Active Station

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content