VII Rodzinny Piknik Charytatywny za nami

W niedzielne popołudnie, przy Gimnazjum im. Św. Brata Alberta w Gdowie, już po raz siódmy odbył się Rodzinny Festyn Charytatywny. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zbiórce na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera w Krakowie. Pod gdowskim gimnazjum zgromadziły się tłumy mieszkańców chętnych do wspólnej zabawy.

Organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni, górki wspinaczkowej czy labiryntu. Mali strażacy, mieli możliwość ugasić pożar w wiosce smerfów, a także wraz z rodzicami przejechać się mini wozem strażackim. Dziewczynki, chętnie korzystały ze stoisk gdzie malowano twarze, natomiast chłopcy zdecydowanie chętniej wybierali przejażdżkę quadem lub terenowym samochodem. Dzieci z artystyczną duszą miło spędzały czas tworząc niepowtarzalne aniołki, rysując i kolorując, a cukierki spadające z nieba, ufundowane przez Wójta Gminy Gdów sprawiły ogromną radość najmłodszym.

Dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale również rodziców cieszył się punkt GOPR, gdzie chętni mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy oraz postępowania przy wypadku. Uczestnicy pikniku z zainteresowaniem oglądali pokaz Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki PRIME, jak i wokalny występ małych mieszkanek gminy. Organizatorzy przygotowali także loterię. Sponsorzy nie zawiedli, więc bardzo atrakcyjne nagrody zachęcały do brania udziału w losowaniu.

Wszystkie przygotowane atrakcje miały jeden cel: pomóc w zbiórce datków dla podopiecznych Hospicjum. Wspaniałe jest to, iż jednocząc się we wspólnej zabawie pomagamy potrzebującym.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content