VII Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego

Tradycyjnie już, pod koniec listopada w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Tegoroczne spotkanie z Artystą i jego twórczością zaplanowane jest na ostatnią środę miesiąca, 28.11.

Celem Festiwalu  jest  prezentacja i popularyzacja twórczości Andrzeja Zielińskiego, Honorowego Obywatela Gdowa oraz zainspirowanie młodych ludzi do opracowania nowych aranżacji z bogatego repertuaru artysty.

Gdowski Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego jest jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w Polsce, dającym możliwość prezentacji przed znamienitym gronem muzyków i festiwalową publicznością. Laureaci Festiwalu będą mieli możliwość występu w duecie z Andrzejem Zielińskim.

Udział w Festiwalu mogą wziąć zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Zaprezentować się można jako: soliści, duety, zespoły lub chóry. Wykonawcy prezentują jeden utwór autorstwa Andrzeja Zielińskiego (z podkładem muzycznym lub muzyką na żywo). Szczególnie preferowane będą nowatorskie aranżacje.

Informacje odnośnie sposobów eliminacji, terminów, zasad uczestnictwa określa regulamin. Zapisy trwają do 14 listopada br. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie www.ck.gdow.pl

Karty zgłoszenia oraz Regulamin Festiwalu:

KARTA ZGŁOSZENIA NA VII FESTIWAL PIOSENEK A. ZIELIŃSKIEGO

REGULAMIN VII FESTIWALU PIOSENEK A. ZIELIŃSKIEGO

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content