V Spartakiada za nami…

Już po raz 5 odbyła się Gminna Spartakiada dla dzieci ze szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych. Impreza odbyła się na kompleksie sportowym ORLIK przy Gimnazjum im. św. Brata Alberta. W rywalizacji wzięło udział 14 drużyn z naszej gminy m.in. z : Gdowa, Książnic, Marszowic, Nieznanowic, Niegowici, Pierzchowa, Winiar, Zręczyc. Oprócz zawodników z naszej gminy do rywalizacji przystąpiły przedszkolaki z Trąbek i Dobczyc oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Podolan.

I miejsce przypadło  – Szkole Podstawowej w Gdowie klasa 0 ,,a” , na II miejscu uplasowała się  Szkoła Podstawowa w Marszowicach, natomiast III miejsce zajęło  Przedszkole Samorządowe w Gdowie – ,,Krasnale”

Na zwycięzców czekały nagrody. Dla najlepszych uczestników przygotowany puchary, dyplomy i medale oraz drobne upominki, które zostały wręczone przez Panią Julitę Natkaniec – kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół w Gdowie oraz Panią Halinę Stanisz – dyrektor Przedszkola Samorządowego w Gdowie.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content