Tysiące koni mechanicznych na Plaży Kuter Port – IV Małopolski Zlot Mustangów

W sobotnie popołudnie na Plaży Kuter Port miłośnicy motoryzacji i amerykańskich samochodów zebrali się liczne, aby podziwiać stado „Mustangów”, pięknych pojazdów, produkowanych od lat 60. ubiegłego wieku.

Ford mustang to samochód z duszą, klasyka sportowego samochodu -kto nie chciałby mieć takiej amerykańskiej legendy w swoim garażu? Nie jeden o niej marzy, a podczas dzisiejszego zlotu można napawać wzrok pojazdami z różnej generacji, począwszy od tych najstarszych po najnowocześniejsze, zasilane elektrycznie.

Dla uczestników Zlotu Mustangów przygotowano liczne atrakcje m.in. gra w bule, siatkówka plażowa, pokaz pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego, obiad podawany z kuchni polowej, konkursy sprawnościowe, przyznanie pucharu za najładniejsze auto zlotu oraz niespodziankę dla nowych zlotowiczów. 

Natomiast fani tych pięknych pojazdów mogli obejrzeć wystawę mustangów, a także porozmawiać z ich właścicielami. W sobotę, o godz. 16:00 odbyła się Parada Mustangów, podczas której można było również usłyszeć dźwięk silnika V8, który cechuje się sporą przyjemnością skokową, rasowym brzmieniem, a także potężną mocą-to muzyka dla uszu dla miłośników motoryzacji.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content