Trwa II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021 – zapraszamy do głosowania!

Zachęcamy do głosowania na najciekawsze miejscowości, atrakcje i obiekty turystyczne Małopolski, zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. A jest z czego wybierać, wśród ponad 100 kandydatur odnajdziemy zarówno miejsca popularne i uczęszczane przez turystów, jak i te bardziej kameralne lub jeszcze nieodkryte. Na swoich faworytów w 6 kategoriach konkursowych można oddać głos do 21 września br.

2 września ruszył II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021, w ramach którego  możemy wspólnie odkryć kolejne turystyczne Skarby Małopolski, głosując na swoich faworytów w 6 kategoriach konkursowych, spośród:

  • 18 kandydatur w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna”
  • 9 kandydatur w kategorii „Najciekawszy szlak turystyczny”
  • 13 kandydatury w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”
  • 41 kandydatur „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”
  • 10 kandydatur w „Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi”
  • 10 kandydatur w kategorii „W gościnie- oferta kulinarna”

Wśród zgłoszonych miejsc i wydarzeń nie brakuje tych związanych z naszą gminą:

w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” o Państwa głosy stara się Gmina Gdów,

w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne” zgłoszono Festiwal Podpłomyka Plebańskiego,

natomiast w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne”- nasz rejon reprezentuje Kuter Port.

Jak można zagłosować?

Głosowanie odbywa się online, poprzez stronę www.konkurs.visitmalopolska.pl. Aby oddać głos należy wypełnić i wysłać formularz, a następnie kliknąć w link aktywujący, który zostanie wysłany na wskazany adres e-mail. Zwycięzców konkursu poznamy już w październiku.

Laureat w kategorii „miejsce z klimatem – miejscowość/gmina turystyczna” otrzyma nagrodę marszałka województwa małopolskiego w wysokości 50 000 zł. Wszyscy laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez małopolską organizację turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych.

Konkurs organizowany jest przez samorząd województwa małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Udział w nim jest bezpłatny.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content