Toronto, Chicago, New Jersey…Gdów! Już jutro koncert Sławomira w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

Koncert, na który wielu fanów Sławomira czeka od miesięcy, zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda Rock Polo, która w środę zagra w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie właśnie zakończyła występy w Kanadzie i USA. Piosenkarz odwiedził Toronto, Chicago i New Jersey, a już jutro zaśpiewa dla gdowskiej publiczności.

Sławomir swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island. Po sukcesach w USA, zdobyciu publiczności i fanów, szczególnie ze środowiska polskich kierowców trucków piosenkarz przygotował pierwszy singiel na rynek ojczysty pt „MEGIERA”. Utwór z miejsca podbił serca polskich słuchaczy. W tej chwili ma już 42 mln wyświetleń na YT. W teledysku nakręconym do utworu udział wzięły gwiazdy polskiego
kina: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz muza artysty Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Teledysk jest dobrą okazją, by porozmawiać o dystansie do siebie, kryzysie męskości i o tym
jak mężczyźni postrzegają kobiety (3 kreacje Ewy Kasprzyk). Zdjęcia do klipu odbyły się w polskiej wsi Konina oraz za granicą, a budżet przekroczył 15 000$.
W Ojczyźnie Sławomir występuję wraz z zespołem “Trzymamy się Zapały”, który tworzą czołowi muzycy z Warszawy.
Tuż po przyjeździe do Ojczyzny, Sławomir został godnie powitany przez władze Warszawy oraz zaproszony do popularnego programu “Jaka to melodia”, gdzie wraz z zespołem promował drugi singiel “Ni mom hektara”, który również doczekał się znakomitego wideoklipu.
Trzecim, równie udanym singlem Sławomira został utwór „ Aneta” nagrany z udziałem legendarnej grupy VOX. W rolę Anety w teledysku wcieliła się Małgorzata Socha. Sławomir zaprezentował utwór na żywo podczas Sopot Hit Festival w Operze Leśnej.
Najbardziej znanym utworem artysty jest „Miłość w Zakopanem”, który doczekał się już 144 mln wyświetleń na YT. Najnowsza piosenka Sławomira „Ty mała znów zarosłaś” także podbiła serca fanów, o czym może świadczyć ponad 30 mln wyświetleń na YT w ciągu 1 miesiąca.

Które hity usłyszymy w Gdowie? O tym przekonamy się już jutro!

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dot. udziału w koncercie Sławomira oraz z możliwością zaparkowania samochodu przed jutrzejszym koncertem:

REGULAMIN-KONCERTU-SŁAWOMIRA-pdf

ZGODA NA UDZIAŁ W IMPREZIE MASOWEJ

 PARKINGI

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content