Targowisko „Mój Rynek” jest już otwarte i czeka na Was z regionalnymi produktami

Dzisiaj z samego rana wystawcy targowiska „Mój Rynek” czekali na mieszkańców z pysznymi, regionalnymi produktami. Na stoiskach można było zobaczyć m.in. pomidory, wiejskie chleby, sery, naturalne soki, jajka, sadzonki, wyroby z wosku oraz regionalne hafty. Nabyć można było także maseczki ochronne. Swoje wyroby prezentowała również Spółdzielnia Socjalna „Tradycje Regionalne”.

Od kiedy na Targowisku „Mój Rynek” można nabyć produkty Spółdzielni Socjalnej „Tradycje Regionalne”? – zapytaliśmy pracowników Spółdzielni

– Od 2 maja Spółdzielnia Socjalna sprzedaje na targowisku stoisku różnorodne produkty są to m.in. pierogi, paszteciki, krokiety, chleby wiejskie oraz bułeczki cebulowe. 

Czy klienci pamiętają o przestrzeganiu obowiązujących przepisów i ograniczeń, a także zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego?

– Tak, osoby odwiedzające targowisko „Mój Rynek” stosują się do panujących obostrzeń. Również sprzedawcy są wyposażeni w środki ochronne.

Czy osób mieszkańców odwiedza targowisko?

– Ruch jest umiarkowany. Może to wynik tego, że jeszcze nie wszyscy wiedzą o otwarciu „Mojego Rynku”. Jednak zazwyczaj wszystkie produkty wyprzedajemy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska. Na pewno będzie smacznie i regionalnie!

 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content