ŚZG: Kto wystąpi w sobotę przed Gwiazdami Disco?

Pisaliśmy o tym, że sobotni wieczór w czasie tegorocznego Święta Ziemi Gdowskiej będzie pod znakiem muzyki disco. Na gdowskim Zarabiu zagrają Jorrgus oraz Łobuzy. Koncerty gwiazd zaplanowane są na godzinę 21 i 22.

Kto zagra przed Gwiazdami Disco?

Sobotnia zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00 od występu zespołu Expert.

Działamy w składzie pięcioosobowym: Robert – saksofon, Bartek-saksofon 2, Dawid – instrumenty klawiszowe, ja gram na perkusji, Karol-gitara basowa. Nasz zespół pochodzi z Leszczyny. Gramy piosenki różnego typu od piosenek biesiadnych po piosenki zagraniczne. Zespół powstał tamtego roku w maju. Jesteśmy młodymi chłopakami, którzy chcą się rozwijać i czerpać przyjemność z grania”- mówi Rafał Mikołajek z Zespołu Expert.
 
O godzinie 16-tej zagra dobrze znany gdowskiej publiczności zespół Modern Band. Patrycja, Robert i Marcin grają wszystko, od disco do mocnego rocka. Jak mówią „Modern Band to zespół, który chętnie zagra na Waszym weselu”.
 

Zespół deFlik powstał 4 lata temu z inicjatywy perkusisty Konrada Gwiżdża i gitarzysty Wojtka Kłodzińskiego. W 2016 roku dołączył do nich uroczy basista Michał Szewczyk. W takim składzie chłopaki grali nieco ponad rok kiedy to w marcu 2017 roku dołączył do nich egzotyczny kolega- Borja Maröse-wokalista z Hiszpanii. Wprowadził on do zespołu kastylijskie nurty oraz świeży, śródziemnomorski powiew własnej inicjatywy. W 2015 roku zespół zadebiutował swoim pierwszym kawałkiem instrumentalnym – Boss Around, natomiast w czerwcu tego roku ukazał się kawałek communication problems nagrany jako pierwszy utwór w bieżącym składzie. Na gdowskiej scenie zagrają 4 sierpnia o godzinie 19-tej.

Tuż przed Jorrgusem dla gdowskiej publiczności zagra zespół Ostatni w Raju. To grupa muzyczna, która powstała w 2013 roku grająca muzykę w stylu pop/rock/indie. Zespół tworzy czterech ambitnych muzyków, którzy posiadają duże doświadczenie artystyczne. Grupę charakteryzuje dynamizm, rozmach, zapał i temperament – cztery słowa, które tworzą perfekcyjny rock. Znacie przecież te piosenki, które mają w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewają ją w słuchających i nie da się nie kiwać głową do rytmu. W przypadku zespołu Ostatni w Raju wszystkie utwory dają właśnie taki efekt.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content