Strażacki piknik 2024 z OSP Gdów. Tłoczno przy remizie. Moc atrakcji dla najmłodszych

To wydarzenie to już tradycja. Jednostka OSP Gdów zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na czerwcowy piknik z okazji Dnia Dziecka od wielu lat. Tym razem świętowano w niedzielne popołudnie (9 czerwca). Zabawa była znakomita, druhowie przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Podczas takiej imprezy nie mogło zabraknąć okazałego ogródka strażackiego, gdzie najmłodsi mierzyli się ze strażackim sprzętem. Były też przejażdżki strażackimi pojazdami, i tymi standardowymi, i w wersji mini, które święciły triumfy podczas I Zlotu Dziecięcych Pojazdów Pożarniczych, zorganizowanego w ramach niedawnej IV Międzynarodowej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych w Wieruszowie koło Łodzi. Zaprezentowano również strażackie umundurowanie i sprzęt ratowniczy.

Były oczywiście ulubione przez najmłodszych dmuchańce, a także malowanie buzi, plecenie warkoczyków, tatuaże i inne tego typu atrakcje. Przygotowano też liczne gry, zabawy i konkursy. Nie zabrakło poczęstunku.

„Pogoda była wymarzona, a zabawom i animacjom nie było końca. Dziękujemy strażakom i wszystkim osobom, które włączyły się w organizację wydarzenia. Do zobaczenia za rok” – tak podsumowała OSP Gdów w mediach społecznościowych Strażacki Piknik 2024.

zdjęcia: materiały OSP Gdów

Autor: Redaktor 6

Udostępnij post na:

Skip to content