Spotkanie grupy artystycznej Gdów-Art w najbliższy piątek w Centrum Kultury w Gdowie

 

Jutro, 16 listopada, o godzinie 19.00 w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się kolejne spotkanie grupy artystycznej GDÓW – ART . Organizatorzy spotkania zapraszają zarówno zdeklarowanych członków grupy jak również tych, którzy dopiero mają zamiar wstąpić w jej szeregi.

Na zebraniu wybierane będzie logo grupy spośród nadesłanych propozycji, członkowie grupy będą szukać nowych możliwości dla wspólnej pracy a także omówią proponowane działania promujące grupę.

W ramach Gdów-Art planowane jest utworzenie dwóch podgrup: jednej zajmującej się twórczością plastyczną w szerokim jej aspekcie: fotografią,  muzyką, tańcem, teatrem oraz drugiej: promującej twórczość ludową,  rzemiosło artystyczne i sztukę użytkową. Będziemy organizować wspólne spotkania, wernisaże, plenery, warsztaty, przeglądy i festiwale. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Centrum Kultury i dołączenie do powstających grup.

Zaproszenie kierowane jest do plastyków, malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników, fotografów, specjalistów od sztuki medialnej oraz przedstawicieli innych dziedzin sztuk plastycznych, a także osoby lubiące muzykować, grające na instrumentach,  koncertujące, komponujące muzykę, piszące teksty, tancerzy, ludzi z pasją i pomysłami, chętnych by zaprezentować swoją twórczość, podzielić się nią z innymi.

Jest także miejsce dla miłośników oraz twórców  sztuki użytkowej, ludowej, rzemiosła artystycznego, a także  kolekcjonerów i miłośników sztuki.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content