„Śpiewające Fortepiany” już w najbliższą niedzielę w Gdowie

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 10 czerwca, w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wystąpią muzycy: Czesław Majewski i Janusz Tylman, znani z popularnego programu rozrywkowego „Śpiewające Fortepiany”. Zobaczymy ich w towarzystwie zespołu Malina Kowalewski Band oraz Joanny Stefańskiej-Matraszek – sopran i Ireneusza Miczka –baryton.

Koncert ten to znakomite połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem!
W programie przepiękne utwory J. S. Bacha, W. A. Mozarta, G. Rossiniego F. Chopina, M. Ravela, E. Griega oraz fragmenty popularnych musicali (Skrzypek na dachu, My fair lady, Cats), największe przeboje światowej piosenki (m.in. New York, Walc Embarras, Oczi cziornyje), czy znane arie operetkowe (Usta milczą…).

Bilety, w cenie 60-80 zł, dostępne są w Centrum Kultury w Gdowie (pon-pt 8-16) oraz będzie je można nabyć bezpośrednio przed koncertem w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.  Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Jak informowaliśmy wcześniej, z przyczyn niezależnych od Organizatorów koncert pani Ireny Santor zaplanowany na 10 czerwca w Gminnej Hali Sportowej nie będzie możliwy do realizacji. Osoby, które  zakupiły bilet i chciałyby go zwrócić proszone są o zgłoszenie się do Centrum Kultury w Gdowie do piątku 8.06, do godziny 16.00.  Bilety zakupione na koncert pani Ireny Santor obowiązują i są ważne na widowisko Pana Janusza Tylmana i Czesława Majewskiego.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content