Skorzystaj z dofinansowania na kurs prawa jazdy, językowy, informatyczny…

W najbliższy poniedziałek, 14 maja w godz. 12.00 – 17.00, w Urzędzie Gminy Gdów odbędzie się kolejne spotkanie z Doradcą  Zawodowym w ramach projektu „Kierunek Kariera”.

Program ten skierowany jest do osób pracujących z terenu Małopolski. Uczestnicy projektu mogą skorzystać z dofinansowania m.in. na:

  • szkolenia językowe połączone z egzaminem,
  • kursy informatyczne,
  • kursy prawa jazdy kat. A, B, C+E,
  • szkolenia zarządzania projektami.

Uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie,  można uzyskać nawet do 87% dofinansowania na wybrane szkolenia.

Aby skorzystać ze szkoleń  należy spotkać się z doradcą zawodowym, który nie tylko podsumuje dotychczas nabyte umiejętności, edukację i doświadczenia zawodowe, ale także określi plan dalszego rozwoju, w tym m.in. rodzaje i tematykę potrzebnych szkoleń.

Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów, otrzymają uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.

Kolejne spotkanie z Doradcą Zawodowym w Gminie Gdów odbędzie się 11 czerwca, w godz.  12:00 – 17:00.

Więcej informacji o projekcie „Kierunek Kariera”  udziela biuro projektu „Kierunek Kariera” tel.: 12 619 84 55,           e-mail: kariera@wup-krakow.pl.

Szczegółowe informacje, kto i w jaki sposób może skorzystać z dofinansowania, dostępne są na stronie: pociąg do kariery

2650_kierunek_kariera_ulotka_a6_4_4

Źródło: www.pociagdokariery.pl

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content