Seniorzy z UTW odebrali dyplomy ukończenia kolejnego roku zajęć

18 czerwca w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie studenci gdowskiego UTW odebrali dyplomy ukończenia kolejnego roku zajęć. Na spotkaniu Seniorów nie zabrakło również znamienitych Gości, którzy w większości towarzyszą UTW od początku czyli od 2012 roku. Politechnikę Krakowską reprezentował Prorektor, prof. PK dr hab. inż. arch. Andrzej Białkiewicz, Gminę Gdów Wójt Zbigniew Wojas, Fundację Osób Niepełnosprawnych w Podolanach Prezes Piotr Cabajewski. Do Gdowa przybył także prof. Janusz Pach, który wielokrotnie dzielił się z Seniorami swą wiedzą i doświadczeniem. Wśród licznych gości nie zabrakło instruktorów prowadzących zajęcia z Seniorami. Mój Gdów, który zawsze chętnie pisze o ciekawostkach z życia UTW, też miał przyjemność uczestniczyć w tej uroczystości.

Wszyscy zebrani mogli powspominać ostatnie miesiące oglądając prezentację podsumowującą najważniejsze wydarzenia ubiegłego roku. Na scenie zaprezentowały się Panie z chóru Serenada oraz uczestnicy zajęć tanecznych. Wszystkiemu towarzyszyła wystawa prac uczestniczek zajęć plastycznych.

Jak co roku duże emocje towarzyszyły wręczeniu pamiątkowych dyplomów i gratulacjom.  Szczególne podziękowania skierowano do Rady Seniorów oraz opiekuna UTW, Pani Edyty Trojańskiej-Urbanik. Podziękowanie za wsparcie i pomoc otrzymali również  Patroni- pan Prorektor Andrzej Białkiewicz i Wójt Zbigniew Wojas, który był inicjatorem powstania Uniwersytetu i towarzyszą mu podczas wszystkich ważnych wydarzeń i spotkań. Słowa podziękowania otrzymali również: wspierająca UTW Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Podolanach i Centrum Kultury w Gdowie, pan prof. Janusz Pach, Rada Sołecka i instruktorzy zajęć.

Rodzinna, ciepła atmosfera spotkania towarzyszyła studentom do samego końca. Życzymy słonecznych wakacji, które pomogą zregenerować siły przed kolejnym rokiem nauki:)

źródło: Gdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content