ŚDM- warto wiedzieć: identyfikatory dla osób pracujących w Krakowie

Niedawno polecaliśmy stronę Magicznego Krakowa, która może dostarczyć nam potrzebne informacje oraz ułatwić poruszanie się po Krakowie w czasie ŚDM. Dziś pragniemy zwrócić uwagę na druga ważną stronę, mianowicie zikit.krakow.pl. Jest to strona Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Na stronie znajdziemy m.in rozkłady jazdy MPK, o utrudnieniach na drogach, strefach parkowania itp, ale co najważniejsze dla nas, mieszkańców spoza Krakowa dojeżdżających tam do pracy, informacje na temat poruszania się po Krakowie w czasie ŚDM.

Właśnie na tej stronie, mamy do pobrania identyfikatory, który musimy mieć, aby móc wjechać do danej strefy. Jednym z nim jest identyfikator dla Pracowników dojeżdżający do firm w strefach.

Pracownicy dojeżdżający do firm w strefach:

Powinni mieć ze sobą identyfikator typu „PR” (pracownik). Pracodawca wypełnia dane: „Pojazdem o numerze rejestracyjnym…. dojeżdża do pracy pracownik firmy… zlokalizowanej przy ulicy…” oraz potwierdza podpisem i pieczątką. Tak wypełniony druk należy umieścić za przednią szybą samochodu. Dojazd do strefy I, w której znajduje się zakład pracy, możliwy będzie od godz. 00:00 danego dnia, do godz. 10:00. W obszarze zamkniętym Łagiewniki dojazd będzie możliwy tylko do godz. 8:00. Do stref II i III pracownicy posiadający identyfikator „PR” mogą wjeżdżać bez ograniczeń.

0

Identyfikator do pobrania:kliknij

Oprócz wyżej wymienionych są jeszcze przygotowane identyfikatory dla: mieszkańców stref, zaopatrzenia, pojazdów służbowych firm zlokalizowanych w strefach, pojazdów dojeżdżających do placówek służby zdrowia zlokalizowanych w strefach, pracowników służby zdrowia pracujący w strefach, pojazdów służb technicznych, osób dojeżdżających do parkingu w strefie.

Wszystkie identyfikatory do pobrania i ich opis są dostępne pod wyżej podanym linkiem.

Osoby, które będą musiały udać się do Krakowa w czasie ŚDM gorąco zachęcamy do odwiedzania strony internetowej ZIKITu.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące ŚDM publikowane na MójGdów.pl znajdziecie szybko klikając w kategorię ŚDM lub wyszukując w tagach: ŚDM.

żródło: zikit.krakow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content