Rusza kolejna edycja Szlachetnej Paczki- przyłącz się, zostań SuperW

Ruszyła 16 Edycja „Szlachetnej Paczki”.  W tym roku również w Gdowie został otwarty rejon, który będzie nieść ideę „Mądrej Pomocy” najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej gminy. Tak jak w roku ubiegłym Mój Gdów objął patronat medialny nad projektem w naszym rejonie.

Obecnie w rejonie trwają prace związane z pozyskiwaniem  nowych wolontariuszy do drużyny, którzy od końca października wyruszą do rodzin. Wcześniej jednak odbędą szkolenia, e- learning oraz spotkania w rejonie z drużyną. To wszystko w celu, aby wolontariusz był przygotowany na każdą sytuację w swojej pracy. Jeżeli chcesz włączyć się do tego wielkiego projektu nie zwlekaj z decyzją. Dzwoniąc do nas uzyskasz szereg informacji oraz odpowiedzi na Twoje pytania. Rekrutacja już trwa.
Poszukujemy również inwestorów oraz sympatyków „ Szlachetnej Paczki”, którzy pomogą w funkcjonowaniu projektu w tym roku„- mówi Adrian Kasprzyk, Lider Rejonu Gdów.

Więcej informacji można uzyskać na głównej stronie Paczki: www.szlachetnapaczka.pl,  na  Fanpage „Szlachetna Paczka- Rejon Gdów” jak i pod numerem telefonu 784 508 148.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

A tak było w roku ubiegłym:

 [Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content