Roztańczone Gimnazjum

„MOŻESZ TAŃCZYĆ WSZĘDZIE, JEŻELI TAŃCZYSZ SERCEM”

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca w Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie odbył się konkurs na najlepszy układ gimnastyczno- taneczny. Na szkolnej auli kolejny raz zebrali się nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy placówki, aby wspólnie świętować ten dzień.

Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli życzenia wszystkim paniom, a następnie wręczyli kwiaty niezastąpionym nauczycielkom, które poświęcają nam swój czas, a także każdego dnia okazują cierpliwość i wyrozumiałość. Wręczono także kwiaty paniom z administracji i obsługi Gimnazjum.

W końcu rozpoczął się wyczekiwany od kilku miesięcy konkurs. Wzięło w nim udział 12 drużyn. Wszyscy z wielką powagą i zaangażowaniem przygotowywali się do występu, lecz na podium stanąć mogły tylko trzy drużyny.

Konkurencja była duża. Komisja miała trudne zadanie, aby wytypować najlepszych. Kiedy wszyscy zaprezentowali swój układ, jury udało się na naradę, natomiast uczniowie wspólnie śpiewali piosenki. Odbył się nawet konkurs karaoke, w którym swoim głosem pochwalić się mogło sześć najodważniejszych drużyn.

Nadszedł czas ogłoszenia wyników. Wszyscy z niecierpliwością czekali na werdykt i mocno trzymali kciuki za swoich faworytów.

Wyniki były następujące:

I miejsce – Kl. IIIA

II miejsce – Kl. IIIC

III miejsce – Kl. IB

Nagrodę publiczności otrzymała klasa IIIC.

Zwycięzcy otrzymali medale i słodkie upominki.

Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie uroczystości, która zapewne na długo pozostanie w pamięci uczniów i pracowników gimnazjum,  a przede wszystkim za odwagę!

To budujące, że w życiu naszego Gimnazjum, które  każdego dnia kształtuje nas, są tak ciekawe pomysły, dające sposobność przełamania w uczniach barier wstydu, braku wiary w siebie, nadziei, że marzenia się spełniają.

Dziękujemy naszym opiekunom zajęć dodatkowych, naszym wychowawcom, naszemu Dyrektorowi za wszystko, co nam przekazują, za wszystkie wartości, które sprawiają, że nasze Gimnazjum jest sercem Gdowa.

Tak oto tradycyjne Święto Kobiet stało się tylko tłem do niezapomnianych przeżyć i niekończącej się radości.

 

Przygotowała: Weronika Malarczyk, kl.III

Zespół redakcyjny Jamnik- Gimnazjum w Gdowie

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content