Rozstrzygnięcie konkursu „Pieskie życie”

Zima to trudny czas dla naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego zachęcamy Was do zwrócenia szczególnej uwagi na warunki, w jakich nasi pupile spędzają mroźne dni. Aby pokazać jak wspaniale można się o nie zatroszczyć zorganizowaliśmy konkurs internetowy, a zadaniem Czytelników było wybranie najsympatyczniejszego zdjęcia czworonoga w domu. Dziś o godz. 9.00 konkurs się zakończył, poniżej prezentujemy wyniki głosowania internetowego za pomocą przycisku „Lubię to!”. 

Najwięcej głosów czytelników „Mojego Gdowa”, bo aż 263, otrzymało zdjęcie przedstawiające Maksa – rodowitego owczarka oraz małą Polę – psiaka kundelka ocalonego z gruzowiska, błogo leżących na kocu u pani Moniki Substelnej. Zaledwie 7 głosów mniej, bo 256, otrzymał pies pani Kamili Tuleji, który najwyraźniej także bardzo dobrze czuje się na kocu, zwłaszcza  tym w sypialni swojej pani. Dzięki 152 głosom, trzecie miejsce przypadło czarnemu bokserowi pani Beaty Węglarz. Ponad 100 głosów i wyróżnienia zdobyły także fotografie pupili, którzy w domu zachowywali się niemal jak ich właściciele. Bawiły się z dzieckiem w łóżeczku w domu Moniki Gross (138 głosów), w czapce czekały na wyjście na spacer z panią Anną Rajcą (131 głosów), odpoczywały na pufie – piłce u pani Doroty Soboń (122 głosy), pozowały przy świątecznie ubranej choince, jak pies Bob (109 głosów), , czy tak po prostu odpoczywały na dywanie, jak kot pani Justyny Dudek – Górskiej, zdobywając 115 głosów.

Nadesłane 67 zdjęć prezentowało różne rasy psów i kotów, lubiących przebywać w naszych domach. Ich wspólną cechą było to, że obrazowały jak bardzo nasi Czytelnicy kochają zwierzęta. Z właścicielami 8 zwycięskich fotografii już niedługo skontaktujemy się w celu ustalenia terminu odbioru nagrody – niespodzianki.

Gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane fotografie.

Foto: Zdjęci nadesłane przez Czytelników „Mojego Gdowa”.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content