Rozśpiewana środa w Centrum Kultury

W środę, 16 marca, w gdowskim Centrum Kultury odbyły się przesłuchania uczestników występujących w kategorii MUZYKA. Przed 3-osobowym jury zaprezentowali się instrumentaliści, soliści oraz duety i tria; w drugiej części spotkania, przy poszerzonym jury zaśpiewały zespoły instrumentalno-wokalne i rockowe.

Wszystkim uczestnikom, ale także im trenerom/nauczycielom towarzyszyły wielkie emocje. Jedni podchodzili do występów ze spokojem, inni byli bardzo zdenerwowali.

Po występie solistów z Sobolowa spytaliśmy ich opiekunkę o wrażenia: „Sama jestem czynną wokalistką i koncertuję, jednak stwierdzam, że bardziej mnie stresują występy podopiecznych niż swoje. Tak, że ja się denerwuję podwójnie za nich, a jak jeszcze przychodzą, i mówią, że się oni denerwują to ich uspokajam i ten stres biorę na siebie. Stres był, ale jestem z nich bardzo dumna i  zadowolona”.

Dziewczyny ze studia piosenki Young Stars powiedziały nam, że „na scenie było fajnie, choć troszkę stresująco.  Bardzo fajna jest atmosfera”.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z występów, kilka ujęć zza kulis, a listę zwycięzców i wyróżnionych publikujemy pod galerią.

[Not a valid template]

 

zza kulis

[Not a valid template]

lista laureatów

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content