Rodzinne świętowanie w szkołach

Dzień Dziecka, niedawny Dzień Matki, i nadchodzący Dzień Ojca sprawiły, że w naszych szkołach zrobiło się bardzo rodzinnie. Już w ubiegłym tygodniu relacjonowaliśmy dzień rodzinny z Książnic i ze Zręczyc. Dziś zaglądniemy do Niegowici, Bilczyc, Winiar i na Jaroszówkę.

 

Niegowić

1 czerwca na boisku sportowym Zieloni Niegowić zorganizowany został Dzień Dziecka dla uczniów Szkoły Podstawowej w Niegowici. Uczniowie mieli przygotowane wiele atrakcji: wyścigi rzędów, przeciąganie liny, malowanie twarzy, mecz piłkarski oraz pokazy taneczne.

[Not a valid template]

http://www.spniegowic.szkolnastrona.pl/

Winiary

31 maja 2016 r. uczniowie z Winiar gościli Rodziców, którzy licznie przybyli na obchody Dnia Mamy i Taty. Kolejnego dnia niektórzy uczniowie bardzo aktywnie włączyli się w tegoroczne obchody Dnia Dziecka – przyszli do szkoły w nietypowych strojach i zabawnych przebraniach…

[Not a valid template]

http://www.spwiniary.gdow.pl/

Także w Bilczycach uczniowie złożyli najserdeczniejsze życzenia swoim rodzicom oraz przygotowali występ artystyczny.

 

[Not a valid template]

5 czerwca przy Szkole Podstawowej w Jaroszówce odbył się Dzień Rodzinny. Atrakcji nie brakowało.  Dla młodszych uczestników zabawy było malowanie twarzy, składanie balonów, wielkie bańki mydlane oraz trampolina. Uczniowie przygotowali pokazy artystyczne dla rodziców, całe rodziny mogły zmierzyć się w konkurencjach sportowych, oraz oglądnąć pokaz Taekwondo podopiecznych trenera Mateusza Dylawerskiego. Dla chcących zmierzyć ciśnienie krwi oraz poziom cukru czekał punkt medyczny. Najwięcej emocji wzbudziła loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Rodzice dzieci oraz Panie z KGW z Wieńca i z Klęczany przygotowały stoły zastawione smakołykami, a na ciepło podawana była kiełbaska z grilla.

[Not a valid template]

źródło: Szkoła Podstawowa w Jaroszówce

Gdów

Dnia 01.06.2016r w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Gdowie został zorganizowany piknik z okazji Dnia Dziecka połączony z dniem sportu. Piknik został przygotowany przez dyrekcję, wychowawców, nauczycieli i Radę Rodziców. Dzieci w tym dniu uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycieli i wychowawców, a rodzice zorganizowali dla dzieci smaczny poczęstunek (kiełbaski, ciasteczka, owoce i napoje). Po zakończonej rywalizacji każde dziecko w nagrodę otrzymało słodki upominek.

[Not a valid template]

źródło: Szkoła Podstawowa w Gdowie

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content